O nas

Biuro Nieruchomości ARTYCH NIERUCHOMOŚCI istnieje od roku 2008. Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz w zakresie projektowania architektonicznego.

Nasza działalność koncentruje się na terenie dwóch powiatów: sokołowskiego oraz węgrowskiego, jednak na życzenie klienta obsługujemy również transakcje na terenie całego kraju. Dzięki temu, że podstawą naszego działania jest rynek lokalny, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, którymi z przyjemnością się z Państwem podzielimy.

Nasze biuro nieruchomości pomaga w sprzedaży, zakupie i wynajmie:

 • mieszkań,
 • domów,
 • działek,
 • gruntów,
 • lokali użytkowych,
 • magazynów,
 • obiektów handlowo- usługowych.

Posiadamy licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 8140, oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego biura ?

 1. Oszczędzamy Państwu czas: wykonujemy zdjęcia, przygotowujemy i promujemy ofertę. Zajmujemy się prezentacją nieruchomości, zbieramy niezbędne dokumenty, sprawdzamy stan prawny nieruchomości, uczestniczymy w negocjacjach i współpracujemy z kancelariami notarialnymi. Nasze działania poparte wiedzą i doświadczeniem usprawniają proces sprzedaży.
 2. Zwiększamy bezpieczeństwo transakcji: współpracując z klientami podpisujemy umowy pośrednictwa, dzięki czemu nikt nie jest anonimowy. Każdy klient wie kto oglądał Jego nieruchomość lub ma pewność, że osoba sprzedająca nieruchomość jest jej właścicielem. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej chroni za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami.
 3. Posiadamy wiedzę na temat nieruchomości: nieruchomości prezentowane na naszej stronie są przez nas wcześniej oglądane , dlatego wiemy co sprzedajemy, a potencjalny klient otrzymuje od nas wszelkie niezbędne informacje potrzebne do podjęcia decyzji.
 4. Podnosimy kwalifikacje: korzystacie Państwo z naszej wiedzy i doświadczenia w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Stałe podnoszenie kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych pozwala na skuteczne doradztwo i zwiększa szansę na skuteczną sprzedaż.

Promocja ogłoszeń:

Przekazując nieruchomość do sprzedaży/ wynajmu nasi Klienci mają pewność, że ogłoszenie „żyje” tzn. jest cały czas promowane na rynku. Ogłoszenia ukazują się na naszej stronie internetowej, w lokalnej prasie oraz na ogólnopolskich portalach internetowych.

Nasi partnerzy portal - adresowo.pl