Home Staging

Każda nieruchomość może zachwycić wystarczy umiejętnie pokazać jej potencjał i wydobyć zalety.

Home staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, pomoże uwydatnić zalety Waszej nieruchomości i sprawi, że Wasza nieruchomość stanie się wyjątkowa i atrakcyjna dla potencjalnych nabywców.

W ocenie nieruchomości najważniejsze jest dobre pierwsze wrażenie. To podczas kilkunastu pierwszych sekund, potencjalny nabywca decyduje czy kupi/wynajmie daną nieruchomość. Dlatego tak istotne jest, aby „zakochał się w niej” już od pierwszego wejrzenia. Home staging pomoże Wam to uzyskać. Home staging można porównać do dobrego wizażysty, który nawet z brzydkiego kaczątka potrafi uczynić łabędzia, poprzez podkreślenie i uwydatnienie naszych atutów.

Usługa opiera się przede wszystkim na ocenie Państwa nieruchomości, pokazaniu jej potencjału, ale również wskazaniu słabych stron, nad którymi należy popracować. Co więcej, podczas naszej pracy podkreślamy funkcjonalność danych pomieszczeń, co jest wbrew pozorom niezwykle istotnym aspektem podczas sprzedaży nieruchomości. Kolejnym krokiem naszej pracy jest wdrożenie zmian. Potencjalny nabywca często nie potrafi wyobrazić sobie jakie zmiany mógłby wprowadzić w danej nieruchomości, nie dostrzega jej potencjału, a co za tym idzie, nie wyobraża sobie siebie w danym miejscu. Dlatego tak istotne jest aby mu to pokazać i zachęcić go do kupna/wynajmu danej nieruchomości. Home staging jest niczym „opowiedzenie” pięknej bajki – w najlepszym słowa tego znaczeniu – przedstawiającej potencjalnemu nabywcy piękne życie, na które czekał, w miejscu, które spełnia jego oczekiwania i marzenia. Pokazanie mu , że właśnie to jest jego miejsce na ziemi. Miejsce, którego szukał i w którym pragnie zostać.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.